Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 50 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және сайлаушылармен кездесу жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жайларды ұсыну туралы" қаулысының күштерінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 5 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 50 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және сайлаушылармен кездесу жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жайларды ұсыну туралы" қаулысы Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда N 3154 болып тіркелді, "Новатор" газетінде 2015 жылы 12 наурыздағы және "Парыз" газетінде жарияланды, күштерінің жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев

О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2015 года N 50 "Об определении мест для агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года № 5
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2015 года N 50 "Об определении мест для агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3154, опубликованное в газете "Новатор" и "Парыз" 12 марта 2015 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев