Атырау қалалық әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 510 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің:
1) 2012 жылғы 20 маусымдағы № 1006 "Атырау қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 26 маусымында № 4-1-166 болып тіркеліп, 2012 жылдың 5 шілдесінде облыстық "Атырау" газетінің № 76-77 (19460) санында жарияланған);
2) 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 29 қаңтарында № 3098 болып тіркеліп, 2015 жылдың 3 ақпанында облыстық "Атырау" газетінің № 12 (19845) санында жарияланған);
3) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 2316 "Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 1006 "Атырау қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3413 болып тіркеліп, 2016 жылдың 27 қаңтарында облыстық "Атырау" газетінің № 7 (19990) санында жарияланған) қаулыларының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Н. Ожаев

Об утрате силы некоторых постановлений Атырауского городского акимата
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 18 апреля 2016 года № 510
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Атырау:
1) № 1006 от 20 июня 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест по городу Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2012 года за № 4-1-166, опубликованное 5 июля 2012 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 76 (19394));
2) № 1 от 15 января 2015 года "Об организации и финансировании общественных работ" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 января 2015 года за № 3098, опубликованное 3 февраля 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 12 (19783));
3) № 2316 от 23 декабря 2015 года "О внесении изменения в постановление акимата города Атырау от 20 июня 2012 года № 1006 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года за № 3413, опубликованное 27 января 2016 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 7 (19928)).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Акима города Ожаев Н.