Аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 358 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына және 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабының 3-тармағына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
38 -сессиясының төрағасы
А. Қабенов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 358 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3079 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2014 жылғы 29 қаңтар-19 ақпандағы №№ 4-7 (6161-6164) сандарында жарияланған) шешімі;
2. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № 268 "Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3172 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 23-30 сәуірдегі № 16,17 (6173, 6174) сандарында жарияланған) шешімі;
3. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 маусымдағы № 293 "Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3250 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 16 -23шілдедегі № 28-29 (6185, 6186) сандарында жарияланған) шешімі;
4. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 315 "Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3307 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 08-15 қазандағы №№ 40, 41(6197-6198) сандарында жарияланған) шешімі;
5. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 қарашадағы № 327 "Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3383 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы№ 51 (6208) санында жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 358
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и пунктом 3 статьи 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения районного маслихата согласно приложения к данному решению.
2. Данное решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель внечередной
38-сессии районного маслихата
А Қабенов
Секретарь районного маслихата А. Курманбаев
Приложение к решению районного маслихата от 13 января 2016 года № 358
Перечень некоторых решений районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3079, опубликовано 29 января-19 февраля 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за № 4-7 (6161-6164);
2. Решение районного маслихата от 27 марта 2015 года № 268 "О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3172, опубликовано 23-30 апреля 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за № 16, 17 (6173,6174);
3. Решение районного маслихата от 24 июня 2015 года № 293 "О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 2464 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 16-23 июля 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за №28, 29 (6185,6186);
4. Решение районного маслихата от 18 сентября 2015 года № 315 "О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №246 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3307, опубликовано 08-15 октября 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за №№40,41 (6197,6198);
5. Решение районного маслихата от 20 ноября октября 2015 года № 327 "О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3383 опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за № 51 (6208);

6. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 қарашадағы № 333 "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты мемлееттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3367 тіркелген, "Жайық Шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы№ 49-50 (6208) сандарында.

6. Решение районного маслихата от 20 ноября октября 2015 года № 333 "Об Утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учереждения "Аппарат Махамбетского районного маслихата"" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3367 опубликовано 10 декабря 2015 года в газете "Жайык шұғыласы" за № 49-50 (6207).