Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 248-V "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (МТН-3143) күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 39-VІ шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 248-V "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3143 санымен тіркелген, аудандық "Нарын таңы" газетінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 16 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің бір данасы облыстық әділет Департаментіне жолдансын.
3. Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау үшін бір данасы аудандық "Нарын таңы" газетіне жолдансын.
Аудандық мәслихаттың кезекті
IV сессиясы төрағасы Ә. Төлебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

О признании утратившим силу решения районного маслихата (НГР-3143) № 248-V "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Исатайского районного маслихата" от 20 марта 2015 года
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 39-VІ
Руководствуясь статьей 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии c пунктом 1 статьи 27 закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Исатайскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Исатайского районного маслихата № 248-V от 20 марта 2015 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат Исатайского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3143, опубликовано в № 16 от 23 апреля 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
2. Один экземпляр настоящего решения направить в Областной Департамент юстиции.
3. Один экземпляр настоящего решения направить для опубликования в газете "Нарын таны"
Председатель очередной IV
сессии районного маслихата А. Тулебаев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев