"Ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 28 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 116 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын басшылыққа алып Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 28 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3119 тіркелген, 2015 жылғы 12 наурыздағы, 2015 жылғы 19 наурыздағы, 2015 жылғы 28 наурыздағы, 2015 жылғы 2 сәуірдегі, 2015 жылғы 9 сәуірдегі, 2015 жылғы 16 сәуірдегі, 2015 жылғы 23 сәуірдегі "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімі аппаратының басшысы Д.Ж.Есмұхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Исатайского района от 12 февраля 2015 года № 28 "Об утверждении Положении аппаратов акима сельских округов"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 30 мая 2016 года № 116
Руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Исатайского района от 12 февраля 2015 года № 28 "Об утверждении Положении аппаратов акима сельских округов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3119, опубликованное 12 марта 2015 года, 19 марта 2015 года, 28 марта 2015 года, 2 апреля 2015 года, 9 апреля 2015 года, 16 апреля 2015 года, 23 апреля 2015 года в газете "Нарын таны").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Есмуханова Д.Ж. – руководителя Аппарата акима Исатайского района.
Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Т .Султанбеков