"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жанбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 cәуірдегі № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Жанбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 38
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасындағы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27–бабын басшылыққа алып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 01-06-13/13 ұсынысы негізінде, Жанбай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жанбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 8 "шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3500 тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырында "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жанбай ауылдық округінің әкімі: Е. Доскалиев

О признании утратившим силу решение акима Жанбайского сельского округа от 19 апреля 2016 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жанбайского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 25 августа 2016 года № 38
Руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, на основании представления руководителя государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 августа 2016 года № 01-06-13/13, аким Жанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанбайского сельского округа от 19 апреля 2016 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3500, опубликованное 12 мая 2016 года в газете "Нарын таны")
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жанбайского сельского округа: Е. Доскалиев