Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 211 "Кейбір мемлекеттік мекемелердің ережелерін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 тамыздағы № 178 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8 тармағына және "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 211 "Кейбір мемлекеттік мекемелердің ережелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 24 тамызында № 3282 санымен тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
2. "Атырау облысы Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Қ. Саргужиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Балахметов

О признании утратившим силу постановление районного акимата от 24 июля 2015 года № 211 "Об утверждении положений некоторых государственных учреждений"
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 9 августа 2016 года № 178
В соответствии пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года " О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление районного акимата от 24 июля 2015 года № 211 "Об утверждении положений некоторых государственных учреждений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 августа 2015 года под № 3282).
Государственному учреждению "Аппарат акима Индерского района Атырауской области" принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Саргужиева К.
Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района А. Балахметов