Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 273-V шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 41-VІ шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 cәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мақат аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ""Мақат аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 3074 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда № 3 "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) № 273-V шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы Т. Дәулетов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 273-V
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 июля 2016 года № 41-VІ
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение № 273-V Макатского районного маслихата от 24 декабря 2014 года ""Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Макатского районного маслихата"" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3074, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Макат тынысы" № 3).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель очередной
ІV сессии районного маслихата Т. Даулетов
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов