Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 566 "Құрманғазы ауданы әкімдігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 15 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 566 "Құрманғазы ауданы әкімдігі мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 2829 болып тіркелген, 2014 жылдың 23 қаңтарында Құрманғазы ауданының "Серпер" қоғамдық-саяси газетінің № 3 басылымында ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Бектемиров

О признании утратившим силу постановления Курмангазинского районного акимата от 6 декабря 2013 года за № 566 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих акимата Курмангазинского района"
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 22 января 2016 года № 15
В соответствии со статьҰй 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Курмангазинского районного акимата от 6 декабря 2013 года за № 566 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих акимата Курмангазинского района" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2829, официально опубликованный в издании № 3 общественно-политической газеты "Серпер" Курмангазинского района 23 января 2014 года).
Исполняющий обязанности
акима района
Ж. Бектемиров