Аудан әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабын басшылыққа алып, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудан әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3116 болып енгізілді, 2015 жылдың 5 наурызындағы "Серпер" газетінде ресми жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов

О признании утратившим силу решение акима района от 26 февраля 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района"
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 16 мая 2016 года № 19
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 пареля 2016 года "О правовых актах" аким района РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение акима района от 26 февраля 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3116, официально опубликованный в газете "Серпер" 5 марта 2015 года).
Акима района Б. Шаяхметов