Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 8 маусымдағы № 1125 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күштері жойылды деп танылсын:
"Шымкент қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 мамырдағы № 680 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3202 тіркелген, 2015 жылы 12 маусымда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
"Шымкент қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 680 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 24 ақпандағы № 333 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3612 тіркелген, 2016 жылы 4 наурызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
2. Осы қаулының орындалуы қала әкімі аппаратының заң бөлімінің басшысы А.Қайыповқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің аппарат басшысы Р.Аюповқа жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 1125
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шымкент:
"Об утверждении Регламента акимата города Шымкент" от 15 мая 2015 года № 680 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3202, опубликовано 12 июня 2015 года в газете "Панорама Шымкента");
О внесении дополнений в постановление акимата города Шымкент от 15 мая 2015 года № 680 "Об утверждении Регламента акимата города Шымкент" от 24 февраля 2016 года № 333 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3202, опубликовано 4 марта 2016 года в газете "Панорама Шымкента").
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя юридического отдела аппарата акима города Шымкент Кайыпова А.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент Аюпова Р.
Аким города Г.Абдрахимов