"Арыс қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 390 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 ақпандағы № 56 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 390 "Арыс қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3286 рет тіркелген, 2015 жылы 08 тамызда "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
Қала әкімі С.Ертай

О признании утратившим силу постановление акимата города Арыс от 20 июля 2015 года № 390 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 15 февраля 2016 года № 56
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 20 июля 2015 года № 390 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286, опубликовано 08 августа 2015 года в газете "Арыс ақиқаты").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
Аким города С.Ертай