"Кентау қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 258 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы № 293 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 7-бабының 5-тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
«Кентау қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 258 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3381 болып тіркелген, 2015 жылы 7 қарашада № 45 «Кентау Шұғыласы» газетінде жарияланған).
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            Т.Садуов
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    К.Сырлыбаев

О признании утратившим силу решение Кентауского маслихата от 30 сентября 2015 года № 258 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 293
В соответствии с пунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 30 сентября 2015 года № 258 «О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Кентау» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 октября 2015 года за № 3381, опубликованный в газете «Кентау» от 07 ноября 2015 за № 45).
Председатель сессии
городского маслихата                       Т.Садуов
Секретарь городского
маслихата                                  К.Сырлыбаев