"Түркістан қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 1471 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтарда № 29 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 1471 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3414 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашада және 4 желтоқсанда "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Рысбековке жүктелсін.
Қала әкімі Ә.Өсербаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 27 ноября 2015 года № 1471 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Туркестан"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 29
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 27 октября 2015 года № 1471 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3414, опубликовано 20 ноября и 4 декабря 2015 года в газете "Туркестан").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.Рысбекова.
Аким города А.Усербаев