""Б" корпусындағы қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, ауылдық округ әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Түркістан қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 704 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 30 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Б" корпусындағы қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, ауылдық округ әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Түркістан қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы"" Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 704 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3223 тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Рысбековке жүктелсін.
Қала әкімі Ә.Өсербаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 3 июня 2015 года № 704 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета, аппаратов акима сельских округов и административных государственных служащих аппарата акима города Туркестан корпуса "Б"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 30
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 3 июня 2015 года № 704 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета, аппаратов акима сельских округов и административных государственных служащих аппарата акима города Туркестан корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3223, опубликовано 17 июля 2015 года в газете "Туркестан").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г. Рысбекова.
Аким города А.Усербаев