"Бәйдібек ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 188 қаулысын жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 90 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына "Нормативті құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысының 16 тармағына сәйкес, Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 188 "Бәйдібек ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 12 наурызда № 3077 тіркелген, 2015 жылы 15 сәуірде "Шаян" газетінің № 18 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Жанғазиевке тапсырылсын.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы:
И.Түймебаев

О признании утратившим силу постановления акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 188 "Об утвержденнии реглемента аппарата акимата Байдибекского района"
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 90
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с пунктом 16 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правила государственной регистрации нормативных правовых актов", акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 188 "Об утверждении регламента аппарата акимата Байдибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2015 года № 3077, опубликовано в газете "Шаян" от 15 апреля 2015 года № 18.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Жангазиеву Б.
Временно исполняющий
обязанности акима района:
И.Түймебаев