"Б" корпусындағы Мақтарал ауданы әкімі аппараты, Жетісай қаласы, кенттер, ауылдық округтер әкімі аппараттары мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдары мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Мақтарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 шілдедегі № 776 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 29 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Б» корпусындағы Мақтарал ауданы әкімі аппараты, Жетісай қаласы, кенттер, ауылдық округтер әкімі аппараттары мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдары мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы» Мақтарал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 шілдедегі № 776 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдедегі «Мақтаарал» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Маханбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж.Бейсенбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 09 июля 2015 года № 776 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Мактааральского района, аппаратов акимов города Жетысай, поселков, сельских округов и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета корпуса "Б"
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 29
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 09 июля 2015 года № 776 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Мактааральского района, аппаратов акимов города Жетысай, поселков, сельских округов и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета корпуса «Б» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3279, опубликовано 31 июля 2015 года в газете «Мактаарал»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководитель аппарата акима района Маханбетова А.
Аким района                                Ж.Бейсенбаев