""Б" корпусындағы Ордабасы ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауыл округі әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 182 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 24 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
""Б" корпусындағы Ордабасы ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауыл округі әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3164 тіркелген, 2015 жылғы 9 мамырдағы аудандық "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Оралбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі С.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Ордабасынского района от 15 апреля 2015 года № 182 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Ордабасынcкого района и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акима сельских округов корпуса "Б""
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 24
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 15 апреля 2015 года № 182 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Ордабасынcкого района и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акима сельских округов корпуса "Б"" (зарегистрировано В Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3164, опубликовано 9 мая 2015 года в районной газете "Ордабасы оттары").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Оралбаеву.
Аким района С.Сапарбаев