"Отырар ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 451 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 143 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Отырар ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 451 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3451 тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсандағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары П.Жаппарқұловқа жүктелсін.
Аудан әкімі Е.Айтаханов

О признании утратившим силу постановления акимата Отырарского района от 12 ноября 2015 года за № 451 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Отрарского района"
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 10 марта 2016 года № 143
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отрарского района от 12 ноября 2015 года № 451 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Отырарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3451, опубликовано 18 декабря 2015 года в газете "Отырар алқабы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района П.Жаппаркулова.
Аким района Е.Айтаханов