Сайрам ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 214 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 8 сәуір 2016 жылғы Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 6 сәуір 2016 жылғы Заңының 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) аудан әкімдігінің 7 маусым 2013 жылғы № 1178 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2321тіркелген, 2013 жылғы 5 шілдеде "Мәртөбе" газетінде жарияланған);
2) аудан әкімдігінің 25 ақпан 2016 жылғы № 116 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3632 тіркелген, 2016 жылғы 22 наурызда "Мәртөбе" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Керімбековке жүктелсін.
Аудан әкімі С.Сапарбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сайрамского района по вопросам занятости населения
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 28 апреля 2016 года № 214
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Сайрамского района по вопросам занятости населения:
1) постановление акимата района от 7 июня 2013 года № 1178 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно- исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лищения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2321, опубликовано 5 июля 2013 года в газете "Пульс Сайрама");
2) постановление акимата района от 25 февраля 2016 года № 116 "Об организации и объемах общественных работ за счет местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3632, опубликовано 22 марта 2016 года в газете "Пульс Сайрама").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Тургынбекова.
Аким района С.Сапарбаев