Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/10-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 3/17-06 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/10-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 3255 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2015 жылдың 7 тамызында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қынтаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы У.Маткеримов

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 41/10-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 3/17-06
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решений Тюлькубасского районного маслихата от 30 июня 2015 года за № 41/10-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3255, опубликовано 7 августа 2015 года в газете "Шамшырак").
Председатель сессии
районного маслихата С.Кынтаев
Секретарь районного маслихата У.Маткеримов