Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-291-V "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 3-26-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-291-V "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3483 тіркелген, 2016 жылғы 4 қаңтарда "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы З.Талбидин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Муталиев

О признании утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-291-V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 3-26-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-291-V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликовано 4 января 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна").
Председатель сессии
районного маслихата З.Талбидин
Секретарь районного
маслихата Б.Муталиев