Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 42-253-V ""Б" корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 52-302-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына, сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Н.Тілеков
Аудандық мәслихат хатшысы Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 қаңтардағы № 52-302-V
шешіміне қосымша
Шардара аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 42-253-V ""Б" корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2015 жылы 23 шілдеде № 3284 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде № 32 "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 45-266-V ""Б" корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 42–253–V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2015 жылы 16 қазанда № 3364 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 23 қазанда № 46 "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата № 42-253-V от 23 июня 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 52-302-V
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В соответствии с приложением настоящего решения признать утратившим силу некоторые решение районного маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие с момента его подписания.
Председатель сессии Н.Тилеков
Секретарь районного маслихата Т.Бердибеков
Приложение к решению
маслихата Шардаринского района
№ 52-302-V от 19 января 2016 года
Перечень утративших силу решений Шардаринского районного маслихата
1. Решение Шардаринского районного маслихата № 42-253-V от 23 июня 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрированное за № 3284, 23 июля 2015 года в государственном перечене регистрации нормативных правовых актов, опубликованное в газете "Шартарап-Шарайна" за № 32, от 31 июля 2015 года).
2. Решение Шардаринского районного маслихата № 45-266-V от 21 сентября 2015 года "О внесении изменения в решение Шардаринского районного маслихата от 23 июня 2015 года № 42-253-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрированное за № 3364, 16 октября 2015 года в государственном перечене регистрации нормативных правовых актов, опубликованное в газете "Шартарап-Шарайна" за № 46, от 23 октября 2015 года).