"Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 127 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы N 172 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3370, 2014 жылғы 23 маусымдағы № 70 (17007), 2014 жылғы 25 маусымдағы №71 (17008) "Дидар", 2014 жылғы 24 маусымдағы № 71 (19518) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 мая 2014 года № 127 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 июня 2016 года № 172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Восточно-Казахстанской области" от 11 мая 2014 года № 127 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номером 3370, опубликованное в газетах "Дидар" от 23 июня 2014 года №70 (17007), 25 июня 2014 года № 71 (17008), "Рудный Алтай" от 24 июня 2014 года № 71 (19518).
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов