"2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 32/2-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 34/3-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 32/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4305 болып тіркелген, 2016 жылғы 1-7 қаңтардағы № 1 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы А. Мұқатакв
Мәслихат хатшысы Т. Аманғазы

О признании утратившим силу решение от 18 декабря 2015 года № 32/2-V "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 25/3-V "О бюджете Абайского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 34/3-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение от 18 декабря 2015 года № 32/2-V "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 25/3-V "О бюджете Абайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано в газете "Абай елі" № 1 от 1-7 января 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Мукатаев
Секретарь маслихата Т. Амангазы