"Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 256 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № 23 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 07-14/117 ұсынымы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық жалақысын көтеру бекітілген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 256 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 27 қарашада № 3561 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Лазуринге жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Акулов

О признании утратившим силу постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 256 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 23
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", на основании представления Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области № 07-14/117 от 18 января 2016 года, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 256 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3561 от 27 ноября 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Лазурина.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Г. Акулов