"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 қаулыны күшін жойған деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 130 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27– бабының 1 – тармағының негізінде, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 қаулысының (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 болып тіркелген) күші жойылған деп танылсын.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов

О признании утратившим силу постановления от 30 декабря 2015 года № 568 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году"
Постановление акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 130
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление Глубоковского районного акимата от 30 декабря 2016 года № 568 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4385) признать утратившим силу.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов