Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 1 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 146 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабына, Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің ШҚО Әділет Департаментінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 11-09/6819 ұсыныс хатына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 02 ақпанда № 4393 болып тіркелген (2016 жылдың 17 наурыздағы № 21 (8902) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған), Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 1 "2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. "Жарма ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-сі (Р. Касенов) осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Брынзовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Сыдықов

О признании утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 06 января 2016 года № 1
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 146
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" и рекомендательному письму Департамента Юстиции ВКО Министерства Юстиции Республики Казахстан от 20 апреля 2016 года № 11-09/6819, акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 06 января 2016 года №1 "Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2016 году" зарегистрированного в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 02 февраля 2016 года за № 4393 (опуликован в районной газете "Қалба тынысы" 17 марта 2016 года № 21 (8902)).
2. Руководителю ГУ "Отдела занятости и социальных программ Жарминского района" (Касенову Р.) принять соответствующие меры вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Брынзову С.
4. Настоящее постановление вводится в действие после его подписания.
Аким района Сыдыков Н.