Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 3/18-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Жарма аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 19/165-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3295 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымында № 44 (8717) "Қалба тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі "Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 19/165-V "Жарма аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 29/253-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4106 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызында № 65 "Қалба тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Д. Шаяхметов
Мәслихат хатшысы А. Сахметжанова

О признании утратившим силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2016 года № 3/18-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 19/165-V "Об утверждении регламента Жарминского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3295, опубликовано в газете "Қалба тынысы" № 44 (8717) от 7 июня 2014 года).
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 29/253-V "О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 19/165-V "Об утверждении регламента Жарминского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4106, опубликовано в газете "Қалба тынысы" № 65 от 20 августа 2015 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Шаяхметов
Секретарь маслихата А. Сахметжанова