Зайсан ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 8 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 480 Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зайсан ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы С.М.Андырбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Қасымжанов
Зайсан ауданы әкімінің
2016 жылғы
"06" қыркүйектегі № 8
шешіміне қосымша
Зайсан ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1. Зайсан ауданы әкімінің "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 26 қазандағы № 8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 қарашада № 4243 тіркелген);
2. "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 26 қазандағы Зайсан ауданы әкімінің № 8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4342 тіркелген) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений акима Зайсанского района
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 8
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" РЕШАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений акима Зайсанского района в соответствии с приложением данного решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района С.М.Андырбаев.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т.Касымжанов
Приложение
к решению акима
Зайсанского района за № 8
от "06" сентября 2016 года
Список утратившим силу некоторых решений акима Зайсанского района
1. Решение акима Зайсанского района от 26 октября 2015 года № 8 "Об определении границ избирательных участков по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 ноября 2015 года за № 4243);
2. Решение акима от 08 января 2016 года № 1 "О внесении изменения в решение акима Зайсанского района от 26 октября 2015 года № 8 "Об определении границ избирательных участков по Зайсанскому району"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 января 2016 года за № 4342).