Зайсан ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" № 389 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы N 116 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" № 389 (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4058 нөмірімен 2015 жылғы 27 шілдеде тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 19 қыркүйегіндегі № 76 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімі А.Оңдақанов

О признании утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" № 389 от 7 июля 2015 года
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 15 февраля 2016 года N 116
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" № 389 от 7 июля 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4058 от 27 июля 2015 года, опубликовано за № 76 в районной газете "Достык" от 19 сентября 2015 года).
2. Постановление вводится в действие со дня его принятия.
Аким района А.Ондаканов