Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3/30-VI шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі "Катонқарағай аудандық мәслихатының регламентің бекіту туралы" № 22/164-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3345 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы № 43, 2014 жылғы 11 маусымдағы № 44 "Арай" газетінде жарияланған) шешімінін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Малахов
Катонқарағай аудандық
маслихатының хатшысы Д. Бралинов

О признании утратившим силу решения Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2016 года N 3/30-VI
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закон Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 янаря 2001 года Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата № 22/164-V от 17 апреля 2014 года "Об утверждении регламента Катон-Карагайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3345, опубликовано в газете "Луч" № 43 от 6 июня 2014 года, № 44 от 11 июня 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии В. Малахов
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов