Көкпекті ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 111 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 ақпандағы № 43 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 111 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3371 болыр тіркелген, аудандық "Жұлдыз"- "Новая жизнь" газетінің 2014 жылғы 20 сәуірдегі № 33 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 16 мая 2014 года № 111 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 08 февраля 2016 года № 43
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кокпектинский районный акимат ПОСТАНАВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 16 мая 2014 года № 111 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно- правовых актов за № 3371, опубликовано в районной газете "Жулдыз" - "Новая жизнь" от 20 апреля 2014 года № 33).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков