Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 71 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 133 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі ""Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 71 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 21 маусымдағы № 49 (8743) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 8 апреля 2015 года № 71 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кокпектинского района""
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2016 года № 133
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокпектинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 8 апреля 2015 года № 71 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кокпектинского района"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано в районной газете "Жулдыз" - "Новая жизнь" от 21 июня 2016 года № 49 (8743)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков