2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 743 "Ұлан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 375 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 743 "Ұлан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық акт тіркеу тізімінде 4369 нөмірімен 2016 жылғы 29 қаңтарда тіркелген, аудандық "Ұлан таңы" газетінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 6 санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Абдыкаримовқа жүктелсін.
Ұлан ауданының әкімі Д. Батырбаев

О признании утратившим силу постановление "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарата акима Уланского района" № 743 от 30 декабря 2015 года
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2016 года № 375
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уланского района "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарата акима Уланского района" № 743 от 30 декабря 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4369 от 29 января 2016 года, опубликовано за № 6 в районной газете "Ұлан таңы" от 5 февраля 2016 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Н. Абдыкаримова.
Аким Уланского района Д. Батырбаев