"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "1993 жылғы үлгідегі металл ақшаны (теңгені) ақша айналымынан алу ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 6 тамыздағы № 301 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 25 шілдедегі № 70 қаулысының және "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларына толықтырулар және өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 38 қаулысы 2-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 180 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, «1993 жылғы үлгідегі металл ақшаны (теңгені) ақша айналымынан алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 6 тамыздағы № 301 қаулысының күші жойылды деп танылуына байланысты, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «1993 жылғы үлгідегі металл ақшаны (теңгені) ақша айналымынан алу ережесін бекіту туралы» 2001 жылғы 6 тамыздағы № 301 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 25 шілдедегі № 70 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4345 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2006 жылғы 1 қыркүйекте № 158 (964) жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларына толықтырулар және өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 38 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7008 тіркелген, 2011 жылы Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында № 6 жарияланған) 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргізу басқармасы (Әбішева Т.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберсін;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастырсын;

О признании утратившими силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июля 2006 года № 70 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 августа 2001 года № 301 "Об утверждении Правил изъятия из денежного обращения монет (тенге) образца 1993 года" и пункта 2 постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 38 "О внесении изменений в некоторые постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 180
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан», в связи с признанием утратившим силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 августа 2001 года № 301 «Об утверждении Правил изъятия из денежного обращения монет (тенге) образца 1993 года», Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июля 2006 года № 70 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 августа 2001 года № 301 «Об утверждении Правил изъятия из денежного обращения монет (тенге) образца 1993 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4345, опубликованное 1 сентября 2006 года в газете «Юридическая газета» № 158 (1138);
2) пункт 2 постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 38 «О внесении изменений в некоторые постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7008, опубликованного в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 6, 2011 года.
2. Управлению по работе с наличными деньгами (Абишева Т.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) направить копию настоящего постановления в Министерство юстиции Республики Казахстан и на официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан»;
2) разместить настоящее постановление на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және филиалдарына жіберсін.
3. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін оны бір апталық мерзімде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының Д.Т. Ғалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы1 қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                          Д. Ақышев
1"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "1993 жылғы үлгідегі металл ақшаны (теңгені) ақша айналымынан алу ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 6 тамыздағы № 301 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 25 шілдедегі № 70 қаулысының және "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларына толықтырулар және өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 38 қаулысы 2-тармағының күші жойылды деп тану туралы

3) довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и филиалов Национального Банка Республики Казахстан.
3. Управлению по защите прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) в недельный срок обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Галиеву Д.Т.
5. Настоящее постановление1  вводится в действие со дня принятия.
Председатель
Национального Банка                        Д. Акишев
1 О признании утратившими силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 июля 2006 года № 70 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 августа 2001 года № 301 "Об утверждении Правил изъятия из денежного обращения монет (тенге) образца 1993 года" и пункта 2 постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 38 "О внесении изменений в некоторые постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан"