Ақжайық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақжайық ауданы бойынша 2016 жылға коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" № 533 қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 335 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі №482-V "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі №480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "Ақжайық ауданы бойынша 2016 жылға коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4242 тіркелген) Ақжайық ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Т.Қайрекеевке) жүктелсін.
Аудан әкімі Ә.Жоламанов

О признании утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 25 декабря 2015 года № 533 "Об организации и финансировании общественных работ по Акжаикскому району на 2016 год"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 сенября 2016 года № 335
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года №482-V "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года №480-V "О правовых актах" акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 25 декабря 2015 года № 533 "Об организации и финансировании общественных работ по Акжаикскому району на 2016 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4242)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на районный отдел занятости и социальных программ (Т.Кайрекееву).
Аким района А.Жоламанов