Ақжайық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі "Ақжайық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 308 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 182 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 341 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарын басшылыққа ала отырып, Ақжайық ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 182 "Ақжайық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 308 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3911 тіркелген) Ақжайық ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақжайық ауданы әкімінің орынбасары А.Б. Абугалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі Ә.Жоламанов

О признании утратившим силу постановления акимата Акжаикского района от 23 апреля 2015 года № 182 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акжаикского района от 25 июля 2014 года № 308 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Акжаикского района Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 3 октября 2016 года № 341
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 23 апреля 2015 года № 182 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акжаикского района от 25 июля 2014 года № 308 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Акжаикского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3911).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акжаикского района А.Б. Абугалиева.
Аким района А.Жоламанов