Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 наурыздағы № 20-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 6-3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 наурыздағы № 20-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3460 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж. Жангазиев) осы шешімнің көшірмесін бір апта мерзімінде белгіленген тәртіпте Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментіне және жариялауға ұсынсын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Жұмағалиев
Мәслихат хатшысы К. Сүйеуғалиев

О признании утратившим силу решения Каратобинского районного маслихата от 3 марта 2014 года № 20-2 "Об утверждении Регламента Каратобинского районного маслихата"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 6-3
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 3 марта 2014 года № 20-2 "Об утверждении Регламента Каратобинского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3460).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ж. Жангазиев) копию настоящего решения в недельный срок представить в Департамент юстиции Западно-Казахстанской области и на опубликование.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии К. Жумагалиев
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев