Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы № 17-7 "Сырым аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 4-5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 5 мамырдағы №10-14943 хатына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы №17-7 "Сырым аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3461 тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Р.Ихсанова
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева

О признании утратившим силу решение Сырымского районного маслихата от 6 марта 2014 года № 17-7 "Об утверждении регламента Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июля 2016 года № 4-5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", письмом департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 5 мая 2016 года № 10-14943, районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Сырымского районного маслихата от 6 марта 2014 года №17-7 "Об утверждении регламента Сырымского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3461, опубликованное 24 апреля 2014 года в газете "Сырым елі").
Председатель сессии Р.Ихсанова
Cекретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева