Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 21-1 "Тасқала аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-7 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 21-1 "Тасқала аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппараты (Т. Ержігітова) осы шешімнің көшірмесін бір апта мерзімінде белгіленген тәртіпте Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментіне және жариялауға ұсынсын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы В. Фролов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов

Об признании утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 21-1 "Об утверждении Регламента Таскалинского районного маслихата"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 3-7
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 21-1 "Об утверждении Регламента Таскалинского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3442).
2. Аппарату районного маслихата (Т. Ержігітова) копию настоящего решения в недельный срок представить в Департамент юстиции Западно-Казахстанской области и на опубликование.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии В. Фролов
Секретарь районного маслихата С. Рахимов