Шыңғырлау аудандық мәслихатының күші жойылған шешімін тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Норматитвтік құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа алып шығарылған нормативтік құқықтық актілерді тәртіпке келтіру мақсатында, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихатының төменгі шешімі күші жойылды деп танылсын:
1. "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 наурыздағы "Шыңғырлау аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 19-2 шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 28.03.2014 жыл № 3454 тіркелді).
Сессия торағасы Б. Қазенов
Мәслихат хатшысы Г. Волкогон

Решение Чингирлауского районного маслихата утративший силу
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" в целях приведения в соответствие нормативно - правовых актов Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
Считать утратившим силу следующее решение районного маслихата:
1. Решение Чингирлауского районного маслихата от 4 марта 2014 года "Об утверждении регламента Чингирлауского районного маслихата" № 19-2 (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 28.03.2014г, № 3454).
Председатель сессии Б. Қазенов
Секретарь маслихата Г. Волкогон