"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 31 бұйрығы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 605 "Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы", 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 820 "Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданын қайта атау туралы", 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлықтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9885 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;";
36) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
114) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"114) осы бұйрыққа 114-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: 010000, Астана қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Жақып Омаров көшесі, 91 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 9-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 2019 года № 31
В соответствии с подпунктом 11) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указами Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 605 "О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области", от 28 декабря 2018 года № 820 "О переименовании Зеленовского района Западно-Казахстанской области", от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9885) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему приказу;";
подпункт 36) изложить в следующей редакции:
"36) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 36 к настоящему приказу;";
подпункт 114) изложить в следующей редакции:
"114) Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 114 к настоящему приказу;";
в приложении 1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: 010000, город Астана, район "Байконыр", улица Жақып Омарова, дом 91.";
в приложении 9 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: 070804, Шығыс Қазақстан облысы, Алтай ауданы, Алтай қаласы, Комсомольская көшесі, 9.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Алтай ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 36-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 020700, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Абылайхан көшесі,18.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Біржан сал ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 114-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Управление по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: 070804, Восточно-Казахстанская область, район Алтай, город Алтай, улица Комсомольская, 9.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Управления - республиканское государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района Алтай;";
в приложении 36 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета (далее – Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 020700, Республика Казахстан, Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Абылай-хана, 18.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела – республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района Биржан сал;";
в приложении 114 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индекс 090600, Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Переметное селосы, Әуезов көшесі, 169 үй.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Бәйтерек ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 176-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: 141200, Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, Щарбақты ауылы, Баян батыр көшесі 11.".
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Астана қаласының (Б.О. Дұзақбаев), Ақмола облысының (А.С. Советов), Шығыс Қазақстан облысының (Н.А. Мадьяров) Батыс Қазақстан облысының (Ж.Қ. Жұмашев) және Павлодар облысының (А.А. Темірбаев) Төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары осы бұйрықты іске асыру үшін заңнамада белгіленген тәртіпте қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Заң басқармасы (С.М. Жұматов) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета (далее - Департамент).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: Республика Казахстан, индекс 090600, Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, село Переметное, улица Ауезова, 169.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района Бәйтерек;";
в приложении 176 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: 141200, Республика Казахстан, Павлодарская область, село Щербакты, улица Баян батыра 11.".
2. Начальникам Департаментов по чрезвычайным ситуациям города Астана (Дузакбаев Б.О.), Акмолинской области (Советов А.С.), Восточно-Казахстанской области (Мадьяров Н.А.), Западно-Казахстанской области (Джумашев Ж.К.) и Павлодарской области (Темирбаев А.А.) Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
3. Юридическому управлению Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Жуматов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление копии настоящего приказа в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитетінің
төрағасы генерал-майор В. Беккер

4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
Комитета по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан генерал-майор
В. Беккер