"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті төрағасының 2019 жылғы 16 қаңтардағы № П-3 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті Төрағасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № П-16 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 137-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 16.06.2021 № 137-НҚ бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті төрағасының 2019 жылғы 16 қаңтардағы № П-3 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықтың 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-қосымшаларында:
19-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Департаменттің басқарма басшыларын және басшының орынбасарын қоспағанда, Департаменттің қызметкерлері мен қызметшілерін лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға Ә. Жұмаділдаев

О внесении изменений в приказ председателя Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан от 16 января 2019 года № П-3 "Об утверждении положений территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов"
Приказ Председателя Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № П-16. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 16 июня 2021 года № 137-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 16.06.2021 № 137-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ председателя Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан от 16 января 2019 года № П-3 "Об утверждении положений территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов" следующие изменения:
в приложениях 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к настоящему приказу:
подпункт 3) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"3) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей работников и сотрудников Департамента, за исключением заместителя руководителя и руководителей управлений Департамента;".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель А. Джумадильдаев