Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі бассейндік инспекцияларының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті Төрағасының м.а. 2019 жылғы 17 маусымдағы № 141 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті Төрағасының м.а. 2023 жылғы 26 қазандағы № 1-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті Төрағасының м.а. 26.10.2023 № 1-НҚ бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі бассейндік инспекцияларының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті төрағасының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы бұйрықтың 1, 2, 3 ,4 ,5 ,6 , 7, 8 қосымшаларында:
2 – бөлімнің 14 – тармақтың 12) тармақшасы алып тасталсын;
3 – бөлімнің 16 – тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Инспекцияға басшылықты Инспекцияға жүктелген міндеттерді орындауға және өз қызметтерін жүзеге асыруға жеке жауапкершілікті атқаратын Инспекция Басшысы жүзеге асырады.".
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі бассейндік инспекцияларының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті төрағасының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 бұйрығына өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасының 2019 жылғы 8 ақпандағы №51 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитетінің құқықтық қамтамасыз ету басқармасына заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның м.а М. Бейсенов

О некоторых вопросах Бассейновых инспекций по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ и.о. Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 141. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 26 октября 2023 года № 1-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации РК от 26.10.2023 № 1-НҚ.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 ноября 2016 года № 175 "Об утверждении Положений бассейновых инспекций по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложениях 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему приказу:
подпункт 12) пункта 14 раздела 2 – исключить;
пункт 16 раздела 3 изложить в следующей редакции:
"16. Руководство Инспекцией осуществляется Руководителем Инспекции, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Инспекцию задач и осуществление им своих функций.".
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 февраля 2019 года №51 "О внесении изменения в приказ Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года №175 "Об утверждении Положений бассейновых инспекций по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
3. Управлению правового обеспечения Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о Председателя М. Бейсенов