Қазақстан Республикасы Премьер–Министрінің Орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарын жоққа шығару туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 43-Ө бұйрығы
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабы 3-тармағына, және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 Жарлығына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 479 қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Келесі бұйрықтар жоққа шығарылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 408 бұйрығы;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 475 бұйрығы.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитетіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрықтың 1-тармағы 1) және 2) тармақшалары 2019 жылдың 30 шілдесінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасың
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрі
М. Мырзағалиев

Об отмене некоторых приказов Заместителя Премьер–Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2019 года № 43-П
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2019 года № 479 "Некоторые вопросы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить следующие приказы:
1) приказ Заместителя Премьер–Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 408 "Об утверждении Положения о Комитете лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
2) приказ Заместителя Премьер–Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года № 475 "Об утверждении Положения о Комитете по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Комитету по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан";
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Подпункты 1) и 2) пункта 1 настоящего приказа вступают в силу с 30 июля 2019 года.
Министр
экологии, геологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
М. Мирзагалиев