2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылы бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 045,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 593,5 мың теңге;
2) шығындар – 28 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 265,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2022 жылға арналған Краснофлот ауылы бюджетінде 2022 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 200 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.06.2022 № С-17/14 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № С-12/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Краснофлотское района Биржан сал на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 045,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 452 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 593,5 тысяч тенге;
2) затраты – 28 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 265,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/13 (вводится в действие с 01.01.2022).
1-1. Учесть, что в бюджете села Краснофлотское на 2022 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года, в сумме 200 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.06.2022 № С-17/14 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить доходы бюджета села Краснофлотское района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

3. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджетінде субвенция көлемі 15 264 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2022 год предусмотрен объем субвенции в сумме 15 264 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Краснофлотское района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Краснофлотское района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.

2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/13 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 17.08.2022 № С-20/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
841
Краснофлот ауылы әкімінің аппараты
841
Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер
500
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
500
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
341
оның ішінде:
Біржан сал ауданы мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы

от 27 декабря 2021 года
№ С-12/13
Целевые трансферты из республиканского бюджета и гарантированные трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 17.08.2022 № С-20/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
841
Аппарат акима села Краснофлотское
841
Гарантированные трансферты из Национального фонда
500
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
500
Целевые трансферты из республиканского бюджета
341
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
341
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года

№ С-12/13 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
6140,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6140,5
оның ішінде:
Краснофлот ауылы әкімінің аппараты
6140,5
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
2381,6
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруга
3758,9
Біржан сал ауданы мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/13 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер

№ С-12/13
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/13 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
6140,5
Целевые текущие трансферты
6140,5
в том числе:
Аппарат акима села Краснофлотское
6140,5
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2381,6
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
3758,9
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года
№ С-12/13
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год

Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.07.2022 № С-18/14 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
3015
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3015
оның ішінде:
Краснофлот ауылы әкімінің аппараты
3015
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
167
Мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын көтеруге
2848

Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.07.2022 № С-18/14 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/13 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
3015
Целевые текущие трансферты
3015
в том числе:
Аппарат акима села Краснофлотское
3015
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
167
На повышение оплаты труда государственных служащих
2848