Об утверждении бюджета Баракпайского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 105,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 189,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 271,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 165,7 тысяч тенге;

Сандықтау ауданының Барақпай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 19 105,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 189,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 916, 0 мың теңге;
2) шығындар – 19 271,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -165,7 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25 /4/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 6 093,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/2
Бюджет Баракпайского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25 /4/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165,7 мың теңге.
бюджет тапшылығы (профициті) – -165,7 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25 /4/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 6 093,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 26.07.2022 № 22/1/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер