"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 маусымдағы № 513 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 77-1) тармақшамен толықтырылсын:
"77-1) мемлекеттік сатып алу саласында электрондық депозитарийді қалыптастыру және жүргізу;".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізілуін және ресми жариялауын;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Жамаубаев

О внесении дополнения в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2021 года № 513
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 77-1) следующего содержания:
"77-1) формирование и ведение электронного депозитария в сфере государственных закупок;".
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) включение и официальное опубликование настоящего приказа в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр Е. Жамаубаев