Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 463 "2021 - 2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 74 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №463 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №21965 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 520 386 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттер түсімі – 495 598 мың теңге;
2) шығындар – 522 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 033 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 033 мың теңге.";
2) 2 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 047 мың теңге;
2) шығындар – 32 557 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 074 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 074 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 074 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 463 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021 - 2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2021 года № 74
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №21965) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 520 386 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 172 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 495 598 тысяч тенге;
2) затраты – 522 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 033 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 033 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106 тысяч тенге
поступления трансфертов – 31 047 тысяч тенге;
2) затраты – 32 557 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 074 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 074 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 074 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.